Przejazd dziecka do Anglii bez opiekuna

Zbliża się okres wakacji, dlatego wiele naszych pociech chce jechać do rodziców w Anglii, a także chce wrócić do rodziny w Polsce. Wiele osób  zadaje sobie pytania o przejazd osoby niepełnoletniej do i  z Anglii. Postaramy się przybliżyć wszystkie aspekty prawne, a także rozwiązania. (więcej…)
Czytaj więcej

Paczki do Anglii

Ciekawą usługą jest przewóz paczek do Anglii. Duże Autobusy jak i mniejsze busy mają zawsze zapas miejsca, dzięki któremu przewoźnicy pozwalają sobie na przewoź paczek np do Wielkiej Brytanii. (więcej…)
Czytaj więcej

Busy do Anglii – bagaż

Każdy przed wyjazdem do Anglii zadaje sobie pytanie wielkość bagażu. Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd do Anglii w celach zarobkowych, co wiąże się z przeprowadzką. Każdy przewoźnik ma swoje zasady co do torby, maksymalnej wielkości i ciężkości bagażu. (więcej…)
Czytaj więcej

Jaka firma transportowa będzie odpowienia

Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się transportem do Wielkiej Brytanii i innych krajów UE. Warto przed dokonaniem wyboru  frmy transportowej zorientować się jak długo działa firma i jakie opinie można znaleźć w Interencie. Prócz ceny na którą zwraca się uwagę ważnym elementem jest także bezpieczeństwo transportu oraz punktualność. (więcej…)
Czytaj więcej